O nás

Jsme rodinná společnost, která si nenechává své TAJEMSTVÍ pro sebe, ale plní sny i ostatním okolo nás. Pomáháme úspěšně léčit kožní problémy s produkty exkluzivní značky Biotrade Cosmeceuticals, kvalitní dermokosmetiky s VLASTNÍM výzkumem více než čtvrt století.

Základní kosmetické řady poskytují celé spektrum péče o pleť a zaměřují se na specifické dermatologické problémy - akné, hyperpigmentace (tmavé skvrny), hyperhidróza (nadměrné pocení), seboroická dermatitida, atopická kůže a alopecie (vypadávání vlasů).

 

Počátkem roku 2023 se nám podařil další významný krok a to vstup nového zahraničního jednatele dermatologa MUDr.BALIS N.S. do naší společnosti. V počátcích založení Biotrade Cosmeceuticals byl jeho nedílnou osobností v oblasti výzkumu. Stali jsme se nadnárodní společností, která bude dále svůj potenciál expandovat na řecký ostrov Korfu, kde MUDr.BALIS úspěšně léčí klienty ve své  ordinaci.

 

Našim klientům a zároveň obchodním partnerům nabízíme ONLINE DERMOPORADENSKOU KONZULTACI zcela ZDARMA.

 

Naše produkty mají VLASTNÍ PATENTY, a proto jim důvěřujeme. Jsme hrdými partnery značky Biotrade Cosmeceuticals s výhradním zastoupením pro Českou Republiku. 

Pečlivě vybíráme SÍŤ NAŠICH PARTNERŮ, protože se snažíme o funkční řešení s vynikající kvalitou produktů u dermatologických problémů a tím i zlepšení kvality života každého z nás.

 

 

Nabízíme špičkovou kvalitu - měníme životy - plníme sny - my nezkoušíme - my léčíme!

 

                                     

 

Zpět do obchodu